Adresa kanceláře

Tiskařská 4 | 108 00 Praha 10

Jsme rodinná společnost s více než 25letou tradicí a zkušenostmi v oblasti realizace a rekonstrukce komerčních prostor.

Náplň práce

Stavbyvedúci / koordinátor stavebných prác organizuje, riadi a koordinuje stavebné práce a iné činnosti na stavenisku a na stavbe. Sleduje spôsob a postup uskutočňovania stavby v súlade s overenou projektovou dokumentáciou a časovým plánom výstavby. Zodpovedá za súlad priestorovej polohy s dokumentáciou stavby, ako aj za dodržanie všeobecných technických požiadaviek na výstavbu, vrátane dodržiavania predpisov bezpečnosti a ochrany zdravia zamestnancov pri práci. Stavbyvedúci ďalej určuje začatie a ukončenie jednotlivých stavebných prác a iných činností na stavenisku a na stavbe, dáva pokyny týkajúce sa vykonávania stavebných prác, organizácie práce a pohybu osôb na stavenisku a na stavbe. Preberá stavebné výrobky, zisťuje ich vhodnosť a určuje ich umiestnenie a uskladnenie na stavenisku. Dáva príkazy na okamžité zastavenie stavebných prác a iných činností na stavenisku a na stavbe, ak sa vyskytla prekážka, pre ktorú je ich ďalšie vykonávanie neprípustné. Koordinuje poradie stavebných prác, vykazuje cudzie osoby zo staveniska a zo stavby. Riadi stavebné práce a iné činnosti najmä pri stavebných objektoch väčšieho rozsahu a vedie o nich evidenciu v stavebnom denníku. Je oprávnenou osobou na vedenie uskutočňovania stavieb, patriace medzi vybrané činnosti, ktorých výsledok má vplyv na ochranu verejných záujmov vo výstavbe.

Požadujeme

Na dlhodobú spoluprácu hľadáme skúseného stavbyvedúceho s výkonom práce na stavebných projektoch prevažne na území Slovenska. Výberové konanie bude vedené v slovenskom, prípadne českom jazyku. Ku Vašej žiadosti o spoluprácu prosím doložte: profesijný životopis a referenčný zoznam Vami doteraz realizovaných stavieb aj s termínmi realizácie.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské s maturitou,
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie,
  • vysokoškolské I. stupňa,
  • vysokoškolské II. stupňa,
  • vysokoškolské III. Stupňa.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk, prípadne český jazyk – Expert (C2)

Ostatné znalosti

  • Microsoft Excel – Pokročilý
  • Microsoft Word – Pokročilý
  • Microsoft Outlook – Pokročilý
  • AutoCAD – Základy
  • odborná prax aspoň v trvaní 3 roky

Certifikáty a osvedčenia

Na výkon tohto zamestnania sa odporúča nasledovný certifikát:

Vodičské oprávnenie na vedenie motorových vozidiel skupiny B podľa zákona c. 8/2009 Z.z. o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov,
Osvedčenie o vykonaní skúšky odbornej spôsobilosti alebo osvedčenie o získaní osobitnej odbornej spôsobilosti na výkon činnosti stavbyvedúceho.

Kompetencie

Všeobecné spôsobilosti

  1. Analyzovanie a riešenie problémov,
  2. Informačná gramotnosť,
  3. Organizovanie a plánovanie práce,
  4. Prezentovanie,
  5. Rozhodovanie,
  6. Samostatnosť,
  7. Tímová práca,
  8. Tvorivosť (kreativita),
  9. Vedenie ľudí,
  10. Vyjednávanie,
  11. Digitálna gramotnosť (počítačové spôsobilosti),
  12. Finančná a ekonomická gramotnosť,
  13. Komunikácia (jednanie s ľuďmi),
  14. Kultivovaný písomný a slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa,
  15. Motivovanie ľudí,
  16. Osobnostný rozvoj,
  17. Pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti),
  18. Environmentálna (prírodovedná) gramotnosť,
  19. Technická gramotnosť.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  1. Komunikatívnosť nadpriemerná,
  2. Technický talent nadpriemerná,
  3. Pozornosť nadpriemerná,
  4. Spoľahlivosť nadpriemerná,
  5. Cieľavedomosť nadpriemerná,
  6. Praktické myslenie nadpriemerná,
  7. Sebaistota nadpriemerná,
  8. Vnútorná stabilita bežná,
  9. Dominantnosť bežná,
  10. Iniciatívnosť bežná,
  11. Sebaovládanie bežná,
  12. Precíznosť (presnosť) bežná,
  13. Analytické myslenie bežná,
  14. Predstavivosť bežná,
  15. Pamäť bežná.

Nabízíme

  • bonusové odmeňovanie (dvojzložková mzda pozostávajúca zo základnej mzdy + osobného ohodnotenia na základe KPIs),
  • osobné vozidlo nižšej strednej triedy s palivovou kartou, mobilný telefón a notebook (aj na súkromné účely),
  • hybridný typ práce v zložení 85% práca v teréne a 15% práca v kancelárii,
  • účasť na firemných podujatiach a workshopoch na SK a CZ,
  • 3 dni tzv. “Sick day“ / ročne,
  • za každý odpracovaný rok 1 deň dovolenky naviac, maximálne však celkove 5 dní,
  • zdarma občerstvenie na pracovisku (káva, čaj, minerálky a ovocie),
  • príjemné pracovné prostredie,
  • zmysluplná práca s rozvojom vlastnej osobnosti a možnosťou kariérneho rastu.

Benefity

  • Bonusy/prémia
  • Auto aj na súkromné účely
  • Mobilný telefón
  • Zľava na firemné produkty/služby
  • Notebook
  • Občerstvenie na pracovisku
  • Zdravotné voľno
  • Firemné akcie
  • Vlastna organizácia práce

Nahrát životopis

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.